Уряд ухвалив проєкт ЗУ «Про інноваційні парки»

Урядом ухвалено проєкт Закону України «Про інноваційні парки», який розробило Міністерство освіти і науки України з метою визначення правових та організаційних засад створення і функціонування інноваційних парків на території України для забезпечення розвитку економіки України інноваційним шляхом.

Доцільність прийняття законопроєкту обумовлена необхідністю законодавчо врегулювати функціонування інноваційних парків в Україні, розвиток мережі інноваційної інфраструктури та взаємодії її елементів.

Українська економіка нині потребує системних зрушень у сфері інноваційної діяльності, що повинні бути спрямовані на створення умов для розвитку інноваційної екосистеми, поєднання наукового та промислового потенціалу, активізацію міжнародної співпраці у сфері інноваційної діяльності, забезпечення трансферу технологій і комерціалізації наукових результатів, збільшення обсягу інноваційної продукції та реалізації продукції з високою прибутковістю.

Законопроєкт пропонує:

вдосконалити законодавчу базу у сфері інноваційної діяльності та систематизувати різні види парків;
визначити мету, завдання та функції, а також послуги, які можуть надаватись інноваційними парками;
створити сприятливі умови для провадження інноваційної діяльності інноваційними парками;
визначити чіткий механізм щодо державної політики у сфері розвитку інновацій, підтримки та стимулювання інноваційної діяльності шляхом визначення видів фінансової підтримки, що може надаватись інноваційним паркам.

За інформацією Міністерства освіти та науки України 

попередня статтяПротягом семи місяців 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 32,5 тисяч громадян
наступна статтяВступ до закладів професійної освіти: МОН запускає серію відео для вступників