В Національній академії Державної прикордонної служби відбулись урочистості

Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України. У заході взяли участь заступник голови обласної  ради  Валентин Соколюк, голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, народні депутати України Сергій Мандзій та Сергій Лабазюк, заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук, керівництво академії, офіцери, курсанти, працівники навчального закладу, ветерани та інші запрошені.

Розпочався захід з виконання Державного Гімну України, після чого хвилиною мовчання були вшановані ті, хто віддав своє життя заради захисту України.

З урочистою промовою до присутніх звернувся перший заступник ректора Національної академії полковник Олександр Мейко, який висловив привітання з нагоди Дня захисника та захисниць України.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та всього депутатського корпусу учасників зібрання привітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

«Сьогодні кожен з нас уже розуміє, що наша  прикордонна служба здатна надійно захистити країну не лише від контрабанди, злочинності на кордоні та нелегальної міграції, а й від реальної військової агресії. Понад 400 військовослужбовців Академії боронили і боронять суверенітет та незалежність нашої держави на сході, 17 прикордонників, захищаючи Україну, на жаль, віддали найцінніше – своє життя. Обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну, – зазначив посадовець. – Щиро вітаю всіх вас зі святом та бажаю незламної волі та мужності, надійного тилу, міцного здоров’я та мирного й щасливого майбутнього кожному з нас, нашим рідним, усій Україні!”.

Під час заходу за сумлінне виконання військового обов’язку, вагомий особистий внесок у реалізацію завдань, покладених на Державну прикордонну службу, підготовку висококваліфікованих офіцерів – прикордонників, витримку, мужність, проявлені під час охорони та оборони кордонів України, вірність Присязі, високий професіоналізм  та з нагоди Дня захисників і захисниць України Грамотами обалсної ради з врученням цінного подарунку нагороджено начальника відділення забезпечення пально-мастильними матеріалами відділу тилового забезпечення капітана Вадима Солтика та інспектора групи допускної роботи відділення контролю за режимом секретності, допускної та експертної роботи режим-секретного відділу Ольгу Баулу.

Завершився захід урочистим проходженням урочистим маршем всього персоналу академії.

попередня статтяДо уваги ЗМІ краю – триває обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування у 2021 році
наступна статтяУрочистості в Управлінні ДСНС до Дня захисника та захисниць України