Урочистості в Управлінні ДСНС до Дня захисника та захисниць України

13 жовтня на території 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області відбулися урочистості з нагоди Дня захисника та захисниць України.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та усього депутатського корпусу рятувальників привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Ви – рятувальники, отже ви є нашими захисниками. Це свято уособлює у собі мужність, силу, честь, гідність і обов´язок. Я переконана, що усі ці риси притаманні кожному з вас, хто обрав службу у державній службі з надзвичайних ситуацій», – сказала Тетяна Іванівна, звертаючись до присутніх.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вірність Присязі, ініціативу та наполегливість, досягнення вагомих показників у професійній діяльності, самовіддане служіння українському народові та з нагоди Дня захисників і захисниць України Грамотами обласної ради та цінними подарунками Тетяна Зеленко нагородила співробітників окремих підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області: старшого лейтенанта служби цивільного захисту фахівця відділу контролю за особливо важливими об’єктами та застосування санкцій Центру забезпечення діяльності  Єлизавету Валійон, капітана  служби цивільного захисту провідного фахівця відділу організації пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Кам’янець-Подільського районного управління Гавазу Альону, старшого сержанта служби цивільного захисту пожежного-рятувальника караулу  2 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Сергія Гаврилюка, прапорщика служби цивільного захисту водія автомобільного відділення групи автотранспортного забезпечення частини забезпечення та обслуговування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Олександра Макаришина та  капітана служби цивільного захисту начальника караулу 20 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Віталія Орищука. 

До учасників зібрання зі словами привітань також звернувся тимчасово виконуючий обов´язки начальника управління Дмитро Бондар, голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

   

попередня статтяВ Національній академії Державної прикордонної служби відбулись урочистості
наступна стаття«Де стою я у вогні»