В обласній філармонії – відкриття сезону

79-й концертний сезон Хмельницька обласна філармонія відкриває масштабною прем’єрою – до подільських слухачів повертається музика талановитого українського композитора Ярослава Барнича.

Постановка відомої оперети «Гуцулка Ксеня» написана у стилі «українського танго» у 1938 році за мотивами однойменної пісні.

За сюжетом, до Ворохти у 1939 році приїжджають з США українські емігранти, для того, щоб знайти молодому хлопцю наречену в Карпатах. Проте їх наміри не такі й прозорі. Дід заповідав йому мільйон доларів, але з умовою, що він повинен собі знайти на історичній батьківщині «свідому українку».

Поціновувачі зможуть насолодитися оригінальною сучасною постановкою оперети завдяки київській режисерці Богдані Латчук, диригенту Олександру Драгану, симфонічному оркестру, хору і балету «Козаки Поділля», а також цілому сузір’ю блискучих солістів Хмельницької обласної філармонії. Зокрема, роль Ксені зіграє лауреат міжнародних конкурсів Ольга Абакумова, а головний чоловічий образ змалює талановитий вокаліст Степан Дробіт.

У полоні прекрасної музики, сплетінь захопливого сюжету та блискучої гри артистів філармонії оперета здивує своєю сучасністю та простотою, близьким і зрозумілим українським контекстом, в якому кожен із присутніх у повній мірі відчує себе справжнім учасником цієї неймовірної феєрії.

Прем’єрні покази «Гуцулки Ксені» відбудуться завтра, 14 вересня, о 18 годині 30 хвилин та 17 вересня о 17 годині.

попередня статтяЗбірка практик– переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року – до послуг громад
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!