Збірка практик– переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року – до послуг громад

На замовлення Мінрегіону, організатора Конкурсу Кращі практики місцевого самоврядування, за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» видано чергову збірку кращих практик органів місцевого самоврядування, що стали переможцями Конкурсу в 2016 році.

У збірці презентовано кращі практики об’єднаних територіальних громад, які за короткий період від початку прийняття рішення про об’єднання зробили відчутний крок вперед на шляху кардинальних змін в розвитку інфраструктури території, підвищення добробуту людей.

Тут можна знайти контактну інформацію і авторів практик, які є взірцем підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу, створення робочих місць.

Кращі Центри надання адміністративних послуг України готові поділитися досвідом з питань їх створення та функціонування, організації роботи з клієнтами.

На сьогодні досвід переможців Конкурсу минулих років допоміг іншим громадам створити пожежні частини на територіях сільських та селищних рад, започаткувати вдалі проекти співробітництва, відкрити сільськогосподарські кооперативи, залучити інвесторів до розвитку ягідництва та садівництва, налагодити роботу підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.

Збірка практик переможців Конкурсу 2016 року – наступний посібник для громад, які бажають стати успішними.