В одній з військових частин Хмельницького спорудять військову капличку

Голова обласної ради Віолета Лабазюк разом із своїм заступником Валентином Соколюком відвідали одну з військових частин міста Хмельницький – підрозділ Збройних сил України.

За участі керівництва обласної ради відбулося закладення наріжного каменю під будівництво військової каплички. Віолета Лабазюк не лише підтримала ініціативу зі спорудженням каплички, а й долучилася до реалізації цього проєкту фінансово, презентувавши відповідний сертифікат.

«Майбутня релігійна споруда стане осередком духовності, до якого кожному можна буде прийти та почерпнути духовні сили, помолитися за здоров’я  бойових товаришів і мирних громадян, а також вшанувати пам’ять полеглих за Україну Героїв», – зазначила Віолета Олександрівна.

Під час візиту посадовці оглянули територію частини та військовий полігон, ознайомилися з умовами несення служби військовослужбовцями.

Під час спілкування з командиром військової частини  було проаналізовано стан справ у військовому формуванні та стан матеріально-технічної бази частини. Також було приділено увагу проблемним питанням, які потребують сприяння у їх позитивному вирішенні.