Валентин Соколюк привітав колектив обласного центру фізвиховання учнівської молоді

Напередодні відзначення Дня фізичної культури і спорту, який відзначається у другу суботу вересня, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк привітав працівників та вихованців закладу обласної комунальної власності – Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

У своєму вітальному слові від імені  керівництва обласної ради Валентин Соколюк сказав: «Спорт відіграє неабияку роль для людини. Заняття фізкультурою та спортом допомагають сформувати особистість, навчитися досягати мети, працювати в команді, а також виховують патріотизм та любов до рідної держави. Сьогодні багато спортсменів  захищають територіальну цілісність нашої держави. І борються вони не за медалі, а за майбутнє і свободу нашої України. Гордістю Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді є десятки талановитих спортсменів, серед яких Олімпійські чемпіони та призери, чемпіони та призери чемпіонатів світу та Європи, чемпіони України та переможці інших престижних змагань. За досягнуті успіхи я висловлюю спортсменам та наставникам слова вдячності, бажаю перемоги нашій Україні та переможних фінішів нашим спортсменам».  

За наполегливу працю, високу професійну майстерність, сприяння популяризації здорового способу життя, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури, спорту Хмельниччини, примноження спортивної слави держави і області, активну громадську діяльність та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Валентин Соколюк нагородив Грамотою обласної ради тренерів та працівників Центру: заступника директора з навчально-тренувальної роботи Максима Чайковського, тренера-викладача відділення тхеквондо Сергія Чайку, старшого тренера-викладача відділення боротьби вільної Юрія Дячка, заступника директора з адміністративно-господарської роботи Костянтина Ваховського, тренера-викладача відділення боротьби вільної Валентина Личака.

З Днем фізичної культури і спорту колектив Центру фізвиховання учнівської молоді також привітали народні депутати України Юрій Заславський та Сергій Мандзій, керівник Хмельницького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Сергій Сніцер.

попередня статтяХмельницькі IT-компанії налагоджують співпрацю зі своїми американськими колегами за результатами поїздки Віолети Лабазюк до штату Юта
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Пишаємось високими досягненнями та здобутками наших спортсменів, вболіваємо та віримо у їхню перемогу»