Віолета Лабазюк: «Пишаємось високими досягненнями та здобутками наших спортсменів, вболіваємо та віримо у їхню перемогу»

Наш край відомий своїми спортивними традиціями. Серед спортсменів області – чемпіони та призери України, Європи та світу, олімпійські чемпіони. Наші земляки успішно зберігають та примножують славні традиції спорту, зміцнюючи авторитет нашої держави. Всі ці успіхи – це результат спільної наполегливої праці спортсменів та їх тренерів.

Напередодні професійного свята, Дня фізичної культури і спорту, голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала визначних спортсменів, їх тренерів та представників спортивних закладів області.Кращим представникам вручила Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

«Хмельниччина багата спортивними талантами, які здобувають перемоги не лише на всеукраїнському рівні, а й на світових аренах. Своєю щоденною наполегливою працею ви популяризуєте сферу фізичної культури серед підростаючого покоління, формуючи гідну націю та створюючи надійну опору майбутньої української держави. Зичу нашим спортсменам нових перемог, високих здобутків та успіхів», – зазначила голова ради.

Також Віолета Олександрівна наголосила, що депутатський корпус й надалі буде сприяти розвитку та фінансовій підтримці сфери фізичної культури та спорту.

Обласною цільовою соціальною програмою розвитку фізичної культури і спорту на 2018 – 2024 роки передбачено належне утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю і реабілітаційних шкіл, на фінансову підтримку місцевих осередків всеукраїнських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості та місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також для проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону.

Окрім того, за напрацюваннями обласної ради на одній з чергових сесій було принято програму «Спортивний майданчик» на 2022 – 2026 роки. Основна мета якої – покращення матеріально-технічної бази фізкультурно-спортивного руху в Хмельницькій області та забезпечення населення, зокрема у сільській місцевості, сучасними спортивними майданчиками.

попередня статтяВалентин Соколюк привітав колектив обласного центру фізвиховання учнівської молоді
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!