Валентин Соколюк взяв участь в обговоренні проєкту постанови КМУ щодо формування спроможної мережі медичних закладів

20 грудня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк взяв участь в обговоренні у форматі онлайн проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я».

Зазначений проєкт нормативно-правового акту розроблений Міністерством охорони здоров´я України та передбачає формування госпітальних округів та впровадження сучасних підходів до формування мережі медзакладів, які дозволять забезпечити населення якісними медичними послугами.

Проєкт постанови передбачає, що кожна область стане окремим госпітальним округом, який додатково поділятиметься на госпітальні кластери, з урахуванням численних факторів, таких як географічні особливості регіону, наявність якісних автомобільних доріг, кількість населення тощо. Всі медичні заклади в госпітальному окрузі поділятимуться на кілька типів: загальні, кластерні, надкластерні.

В обговоренні проєкту Постанови взяли участь Президент Асоціації Сергій Чернов, представники міністерства охорони здоров’я,  посадовці обласних та районних рад.

Учасники  засідання проаналізували низку питань. Зокрема, обговорили механізм функціонування госпітальних округів та кластерів, принцип роботи спроможної мережі лікарень у кожному окрузі, принцип поділу медзакладів спроможної мережі на надкластерні, кластерні та загальні, функції та вимоги до медзакладів мережі.

Захід проведено Українською Асоціацією районних та обласних рад, Міністерством охорони здоров´я України спільно з Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

попередня статтяНа порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність
наступна статтяВіолета Лабазюк взяла участь у зустрічі з представниками Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD