Віолета Лабазюк взяла участь у зустрічі з представниками Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD

Питання регіонального розвитку – є одним із пріоритених напрямків у роботі Хмельницької обласної ради. Адже завдяки нашій спільній роботі ми не лише допомагаємо ЗСУ вибороти перемогу, а й підтримуємо економіку країни. Чим міцніше економіка тергромад областей – тим міцнішою буде наша держава, й тим швидше ми маємо шанси на вступ до ЄС.

Вчора голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у презентаційній зустрічі із представниками Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD .

Це один із флагманських проєктів у сфері державної регіональної політики. Завдяки цій ініціативі планують розвинути мережу агенцій регіонального розвитку та підвищити якість надання публічних сервісів та послуг у громадах. Проєкт узгоджено з цілями і завданнями Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки, його та включає такі компоненти:

– підтримка агенцій регіонального розвитку;

– покращення надання державних послуг з акцентом на навколишнє середовище;

– соціальна згуртованість в Україні.

Нині проєкт UCORD здійснює фінальний відбір двох пілотних областей серед Сумської, Вінницької, Хмельницької та Тернопільської областей.

«Агенція регіонального розвитку Хмельницької області здійснює системну роботу з питань міжнародної співпраці, залучення інвестицій, розвитку територій, сприянні у написанні проєктів громадам області. Ми готові реалізовувати нові проєкти, які допоможуть забезпечити ефективний розвиток нашого регіону та України в цілому. Розраховуємо на підтримку та співпрацю з боку іноземних партнерів. Завдяки реалізації даного проєкту на теренах області ми зможемо не лише перейняти європейський досвід сусідів, а й розширити спроможність діяльності агенції регіонального розвитку, надавати якісніші адміністративні послуги у громадах та реалізовувати сучасні проєкти за напрямками: водопостачання, водовідведення та управління відходами», – зазначила голова ради.

Проект працюватиме на національному рівні та в цільових регіонах, охоплюючи два цикли державних стратегій регіонального розвитку. Реалізовує проєкт шведська організація NIRAS.

Завдяки ініціативі буде, зокрема, розвинено мережу агенцій регіонального розвитку та підвищено якість надання публічних сервісів та послуг у громадах.

попередня статтяВалентин Соколюк взяв участь в обговоренні проєкту постанови КМУ щодо формування спроможної мережі медичних закладів
наступна статтяСьогодні – День енергетика України