Валерій Сорока – переможець конкурсу на посаду директора комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький»

12 вересня під головуванням першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради Михайла Бойка, Тетяни Зеленко, Віктор Лебединського, Дмитра Лучкова та Василя Процюка, а також директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергія Пенюшкевича та працівників  управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради опрацювали подані єдиним кандидатом документи, визначили їх відповідність кваліфікаційним вимогам, за результатами чого до участі у конкурсі було допущено Валерія Сороку.

Конкурсною комісією відразу проведено співбесіду з кандидатом на посаду керівника підприємства.

Валерій Ростиславович розповів своє бачення відновлення роботи комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» та його майбутні перспективи, відповів на чисельні запитання членів комісії.

За результатами засідання члени комісії визначили кандидатуру Валерія Сороки переможцем конкурсу.

Враховуючи рішення конкурсної комісії, кандидатуру переможця конкурсу направлено голові обласної ради для винесення питання про призначення керівника комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на розгляд депутатів на черговій п’ятнадцятій сесії облради, пленарне засідання якої заплановано на 27 вересня цього року.

попередня статтяДо чергових місцевих виборів в Україні має бути новий, ефективний адміністративно-територіальний устрій, — В’ячеслав Негода
наступна статтяПідсумки другого дня наради-семінару для місцевого самоврядування у смт Затока (презентації, фото)