Вечір творчості та натхнення

Можливо, хтось вважає, що війна – не час для музики та співів. Але, насправді, часто саме музичні твори вели у бій, допомагали впоратися з емоціями в найскрутніші часи та піднімали бойовий дух. Тож не дивно, що у ці страшні для країни дні наші виконавці та музиканти не лише пішли боронити країну зі зброєю в руках, а й отримали новий поштовх для творчості. Бо війна триває на усіх фронтах – і у кожного своя зброя!

28 січня у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбувся благодійний концерт із символічною та об’єднавчою назвою «Ми».

Мистецький захід був присвячений 25-річчю творчої діяльності директорки обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслуженої артистки України, волонтерки Майї Онищук.

 Під супровід оркестру обласного театру (диригент Леонід Деркач) лунали популярні музичні твори та чарівні мелодії скрипальки  Майї Онищук, а також зворушливий вокал від Софії Доколової.

«Цей творчий вечір – не просто мистецький звіт нашої талановитої скрипальки Майї Онищук. Це її і наш внесок у здійснення мрії кожного українця – Перемоги над рашистським окупантом. Пані Майя не лише гордість Хмельниччини як музикант, а ще й активна волонтерка, яка, не зважаючи на труднощі, допомагає внутрішньо переміщеним особам, тим, хто відчув усі жахи цієї жорстокої війни.

Хмельниччина сьогодні – одна велика волонтерська родина, яка всіма силами допомагає нашим захисникам зберегти територіальну цілісність та свободу України. І сьогоднішня творча зустріч з Майєю Онищук – це теж крок до Перемоги», – зазначила голова обласної ради Віолета Лабазюк, який також долучилася до благодійного заходу.

У залі були присутні наші захисники – військові, нацгвардійці, правоохоронці, добровольці. Кожен з них особливо гостро відчуває лють та ненависть до ворогів і любов до своєї країни та рідних. І доволі часто внутрішні переживання потребують духовної підтримки, тої справжньої патріотичної наснаги, яка підіймає бойовий дух.

У фіналі благодійного дійства популярна пісня Тараса Петриненка «Україна» зібрала на сцені всіх учасників концерту, наповнивши зал особливою атмосферою оптимізму та єдності.

Зібрані кошти будуть передані на потреби наших мужніх захисників – воїнів Збройних сил України.

Творчий вечір був оптимістичним та щирим, таким, який вселяє у наші душі впевненість у Перемозі.

Україна обов’язково переможе!

попередня статтяДля бригад екстреної медичної допомоги Хмельниччини надійшли нові реанімобілі
наступна статтяГоловне сьогодні – підтримка один одного