Для бригад екстреної медичної допомоги Хмельниччини надійшли нові реанімобілі

Сьогодні на території комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» обласної ради відбулася передача чотирьох нових авто «швидкої допомоги» CITROEN Jumper, типу B для бригад екстреної медичної допомоги.

Авто «швидкої допомоги» розподілені на станції екстреної медичної допомоги Хмельницького, Шепетівського та Кам’янець-Подільського районів.

Нові авто – суттєва підтримка галузі охорони здоров’я області. Сьогодні вона переживає нелегкі часи.

Ключі від реанімобілів для бригад екстреної медичної допомоги передали  голова обласної ради Віолета Лабазюк та начальник ОВА Сергій Гамалій.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради хочу подякувати за самовіддану працю медичним працівникам, які ризикуючи власним життям рятують людей. Зокрема й на території деокупованих територій надають допомогу тим, хто її гостро потребують. Переконана, що сучасні швидкі допоможуть нашим медикам швидше та ефективніше надавати невідкладну допомогу як у великих містах, так і у сільських населених пунктах», – зазначила Віолета Лабазюк.

Нові сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги класу В марки CITROEN Jumper придбані за кошти Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби здоров’я загальною вартістю майже 8 млн. гривень.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк:  «Важливою є турбота про тих, хто цього потребує» 
наступна статтяВечір творчості та натхнення