Весільна сукня – оберіг української родини

Виробництво весільних суконь завжди залишається в тренді, адже весілля – одна з найважливіших пам’ятних дат для кожної родини. Завдяки розвитку цього напрямку легкої промисловості сьогодні Хмельниччина є знаною в усьому світі.

З ініціативи “White Wedding Platform” 15 грудня у місті Хмельницькому відбувся “Всеукраїнський форум весільної індустрії”. У заході взяв участь  перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук.

У 2015-16 роках був момент, коли хмельницькі виробники весільних суконь вийшли з рівня, коли продавали весільні сукні на ринку, та почали утворювати свої бренди“, – згадав трохи історії Володимир Володимирович. І продовжив: “Вже тоді, 8 років тому, органи місцевого самоврядування розуміли, що легка промисловість – це один з тих  напрямків, де може бути економічний прорив. Далі було створено кілька місцевих програм для підтримки весільних брендів, відбулася їх участь у великих вітчизняних та міжнародних виставках. Виробники весільних суконь розпочали вихід на міжнародний рівень та заявили про себе усьому світу. Поступово співпраця влади та бізнесу вивела весільну індустрію на той високий рівень, який ми сьогодні маємо на Хмельниччині. Це одна з тих точок економічного росту, яка спрацювала. І я впевнений, що й надалі весільна індустрія буде розвиватись”.

Володимир Гончарук вручив Подяку обласної ради власниці бренду весільних суконь “Yedyna” та співорганізаторці “White Wedding Platform” Марині Васильєвій за ініціативи у сфері бізнесу та потужний розвиток весільної індустрії в нашій області.

Загалом у заході взяли участь близько 50 виробників весільних суконь з різних регіонів України, які поділилися своїми напрацюваннями та ідеями щодо розвитку бізнесу у наступному році.

попередня статтяВіолета Лабазюк привітала колектив Національної академії Держприкордонслужби України з черговою річницею від дня створення
наступна статтяВіолета Лабазюк взяла участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України