Віолета Лабазюк взяла участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк у режимі відеоконференції взяла участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

У засіданні у місті Львів взяли участь 93 члени Конгресу, а в режимі онлайн долучилися  1619 представників місцевих органів влади зі всієї держави.

До учасників Конгресу з привітальними словами звернулися Президент Володимир Зеленський, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук,  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, які закликали до подальшої спільної єдності, сконцентрованої на наближення української Перемоги.

Лідери європейських країн у своїх виступах висловили захоплення силою української нації у боротьбі за свою незалежність та запевнили у подальшій підтримці регіонального розвитку держави у межах нової сторінки інтеграції України в ЄС.

Учасники Конгресу обговорили декілька важливих питань порядку денного.

Зокрема, заслухано звіт за результатами виконання рішень Конгресу, засідань Президії Конгресу та засідань членів Конгресу від областей, що відбулися у 2023 році.

Як зазначалося на зібранні, Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України став ключовим майданчиком спілкування громад, всіх гілок центральної влади, всеукраїнських асоціацій та міжнародних організацій, де представники громад регіонів мають можливість обговорити нагальні проблеми та спільно відшукати реальні шляхи вирішення.

Відбулося обговорення актуальних питань, порушених членами Конгресу від регіонів.  Також йшла мова про основні цілі, пріоритети та можливості для регіонів, посилення регіонального розвитку у рамках програми прикордонного співробітництва Interreg Next на період 2021-2027 років в контексті інтеграції до ЄС.

Сьогодні для нашої держави загалом і кожного регіону зокрема важливою є успішна співпраця з міжнародними організаціями і європейськими фондами, завдяки якій вдасться залучити іноземні гранти та інвестиції на відновлення країни. Адже саме міжнародні партнери відіграють ключову роль у фінансуванні відбудови України.

Окрему увагу учасники Конгресу приділили: стану реалізації та перспективам державних програм підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок російської агресії; реалізації безпекових заходів та створення безпекового середовища; рівню мобілізаційної готовності та підготовці військовозобов’язаних до військової служби та національного спротиву; стану будівництва фортифікаційних споруд тощо.

попередня статтяВесільна сукня – оберіг української родини
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!