Відбудуться засідання комісій з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності закладів обласної комунальної власності за 2023 рік

Наступного тижня розпочинають роботу комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств і закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області за 2023 рік.

Протягом двох тижнів про свою роботу прозвітують керівники і бухгалтери закладів освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я та госпрозрахункових підприємств обласної комунальної власності.

Окрім того, відбудуться  комісії з розгляду діяльності закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти області, що фінансуються з обласного бюджету.

Також комісії проаналізують питання з утримання об’єктів нерухомості комунальної форми власності, закріплених на праві оперативного управління за державними установами, закладами та діяльність бюджетних установ, закладів, громадських організацій і об’єднань, фінансування яких здійснюється з обласного бюджету.

попередня статтяЛюди з інвалідністю в Україні отримають додаткові виплати
наступна статтяВіолета Лабазюк привітала працівників обласної стоматполіклініки з Міжнародним днем стоматолога