Віолета Лабазюк привітала працівників обласної стоматполіклініки з Міжнародним днем стоматолога

9 лютого голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала колектив Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки з Міжнародним днем стоматолога. Зазначений комунальний заклад відіграє провідну роль у наданні стоматологічних послуг населенню області.

“Сьогодні завдяки нашим захисникам ви маєте можливість надавати висококваліфіковану спеціалізовану стоматологічну допомогу жителям Хмельниччини, − звернулась Віолета Олександрівна до працівників Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки. − Кілька років тому, не дивлячись на чималі труднощі, у нас було спільне прагнення − зберегти обласну стоматологічну поліклініку, яка виконує важливу соціальну місію. Сьогодні тішить той результат, якого вдалося досягти обласній стоматполіклініці  при підтримці депутатського корпусу обласної ради.  Щиро дякую від себе особисто та від депутатів обласної ради за те, що ви змогли самоорганізуватись та ефективно освоїти той фінансовий ресурс, який був виділений закладу з обласного бюджету”.

Минулоріч з обласного бюджету для формування статутного фонду обласної стоматологічної поліклініки було спрямовано шість мільйонів гривень. Кошти були використані на закупівлю новітнього стоматологічного обладнання, яке наразі успішно використовується для лікування мешканців області, в тому числі ветеранів, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, інших соціально незахищених верств населення. Завдяки новому високотехнологічному обладнанню послуги, що надаються в обласній стоматполіклініці, стали більш якісними та ефективними.

На завершення заходу Віолета Лабазюк вручила Грамоти обласної ради колективам окремих відділень Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки за високий професіоналізм, самовіддану працю, належну організацію роботи та активну громадянську позицію в умовах воєнного стану.

 

попередня статтяВідбудуться засідання комісій з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності закладів обласної комунальної власності за 2023 рік
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!