Відбулася підсумкова онлайн-нарада директорів закладів позашкільної освіти

Сьогодні, під головуванням т.в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорія Гончарука відбулася онлайн-нарада керівників закладів позашкільної освіти Хмельниччини на тему: «Підсумки роботи закладів позашкільної освіти області з науково-технічного напряму у 2020 році. Завдання на 2021 рік».

До участі у нараді також долучилася головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ольга Поліщук.

Зокрема, у виступі Григорій Гончарук зробив грунтовний аналіз рівня досягнень серед районів, міст, об’єднаних територіальних громад в обласних масових заходах, провів порівняльний аналіз виступів команд за 2019- 2020 роки, а також проаналізував рівень досягнень вихованців області у всеукраїнських масових заходах. Значна увага була приділена  аналізу мережі гурткової роботи з науково-технічного напряму в області. Радує те, що Хмельницька область в порівнянні з іншими областями України виборола першість за результатами якісних показників.

Після завершення заходу були підбиті підсумки та прийняті рекомендації.

Усі присутні висловили свої бачення, пропозиції, думки, обговорили наболіле, що стосується розвитку позашкільної освіти області та окреслили пріоритетні завдання на 2021 рік.

За матеріалами Хмельницького обласного

центру науково-технічної творчості учнівської молоді

попередня статтяПрофесійна команда – успішна громада
наступна статтяЮНІСЕФ оголошує конкурс для молоді на кращий вірш на тему миру та пандемії