Відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Студентство України в умовах війни з росією»

786 день повномасштабної війни в Україні. Боротьба України триває, демонструючи світові приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Бути студентом у наш тривожний час – це не лише про навчання. Українське студентство є помітною частиною загальнодержавного спротиву агресорові. Студенти воюють у лавах Збройних сил України. Студенти займаються волонтерською діяльністю. Студенти виходять на проукраїнські мітинги. Студенти беруть участь у демонстраціях на підтримку України за кордоном.

Сотні студентів пожертвували найціннішим – своїм життям. Пам’ятаймо про їхній подвиг.

Сьогодні на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Студентство України в умовах війни з росією», в якій взяли участь викладачі, науковці, студенти, представники обласної та міської рад, громадськість. До роботи конференції в дистанційному режимі долучилися науковці з інших областей.

Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради організаторів та учасників конференції  привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Навчаючись в радянські часи лише в 90-роках минулого століття ми зрозуміли наскільки викривлена історія нашої держави. Коли стала відома інформація про Героїв Крут – студентів, які голіруч стали на захист України проти озброєної до зубів армії Муравйова. Далі – жовтень 1990… Революція на граніті – саме студенти провели кампанію широкомасштабних акцій громадянської непокори. 2014 рік – Революція Гідності: студенти стали на захист європейських цінностей нашої країни, – сказала Тетяна Іванівна. – Національна єдність стала основою успішного спротиву. І сьогодні цей опір триває, перш за все завдяки нашим мужнім захисникам, які протистоять ворогу на лінії зіткнення. І у цій боротьбі важливу роль також відіграють викладачі та студенти навчальних закладів, які волонтерять, допомагають, воюють… І саме у руках теперішніх студентів  – побудова нашої сильної Української держави».

Студентському Віче Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту Тетяна Зеленко вручила Подяку обласної ради за вагомий внесок у розбудову та утвердження  студентського самоврядування, сприяння підвищенню освітнього процесу, патріотизм і волонтерську діяльність в умовах  воєнного стану.

Тематика доповідей, склад учасників Конференції засвідчили, що події, які відбуваються на даний час в Україні, сприяють консолідації української нації, єдності, об’єднанню суспільства задля перемоги над агресором.

За результатами питань порядку денного було прийнято резолюцію, у якій, зокрема рекомендовано науковим установам, освітнім закладам України активізувати дослідження, систематизувати наявні матеріали про героїзм студентів-захисників України, участь студентства у волонтерському русі, поширювати досвід організації системи патріотичного виховання студентів ХКТЕІ серед закладів вищої та фахової передвищої освіти.

попередня статтяФункціонування індустріальних парків в Хмельницькій області: розвиток економічного середовища громад
наступна статтяВіолета Лабазюк відвідала Бахматовецький будинок-інтернат для громадян  похилого віку та  осіб з інвалідністю