Віолета Лабазюк відвідала Бахматовецький будинок-інтернат для громадян  похилого віку та  осіб з інвалідністю

Забезпечення ефективної діяльності закладів соціального спрямування обласної комунальної власності перебуває на постійному контролі обласної ради. Серед першочергових питань – належні умови перебування підопічних та надання допомоги громадянам похилого віку та  особам з інвалідністю.

З цією метою сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк спільно з керівником  управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату облради Едуардом Монастирським відвідала Бахматовецький будинок-інтернат для громадян  похилого віку та  осіб з інвалідністю.

На сьогодні в соціальній установі проживає  49 підопічних, з яких 6 – ВПО. Жінок – 26 осіб, чоловіків – 23.

За словами директора Валентини Ланець, у закладі для підопічних створені гідні умови для  проживання, громадянам похилого віку   та  особам з інвалідністю надається медична допомога, соціально- побутове  обслуговування здійснюється з дотриманням  санітарних, протипожежних норм та правил внутрішнього  розпорядку. Фінансується заклад з обласного бюджету.

«Для обласної ради важливо, аби підопічні будинків-інтернатів отримували всі належні їм соціальні послуги, збалансоване харчування й комфортні умови перебування, на здійснення яких з обласного бюджету щорічно передбачається необхідний фінансовий ресурс», – зазначає Віолета Лабазюк.

Представники обласної ради ознайомилися з умовами проживання підопічних, забезпеченням  необхідними засобами  пересування, одягом і взуттям, медикаментами, консультативною  допомогою. Окрім того, посадовці оглянули приміщення після проведення капітального і поточного ремонтів, благоустрій території.

Усі  будівлі  будинку-інтернату   знаходяться  на   балансі  установи  і  є  власністю  територіальних  громад  сіл, селищ, міст Хмельницької області, в  особі  обласної  ради.

Підтримка комунальних закладів на сьогодні – у пріоритеті діяльності обласної ради. І такі ознайомчі виїзди, безпосереднє спілкування на місцях, дають змогу в подальшому раціональніше спрямовувати фінансовий ресурс для вирішення нагальних питань з метою ефективного функціонування того чи іншого комунального закладу.

попередня статтяВідбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Студентство України в умовах війни з росією»
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!