Відбулось робоче засідання інвестиційної ради

25 серпня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин взяв участь в робочому засіданні інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.

Під час засідання члени інвестиційної ради на чолі з директором Фонду Інною Бачинською розглянули звернення  фізичної особи – підприємця, яка просить фінансово-кредитної підтримки для розширення виробничих потужностей по переробці сільськогосподарської продукції та виробництву хлібобулочних виробів. Це не перше звернення підприємиці. Попередні кредитні історії в неї мали позитивну історію і вчасно були погашені. Тому члени інвестиційної ради за результатами обговорення погодили надання фінансово-кредитної підтримки на суму понад один мільйон гривень під 8 % річних терміном на 30 місяців з відстрочкою погашення тіла кредиту на шість місяців.

Для обласної ради підтримка малого та середнього бізнесу є надважливою. З цією метою четвертою сесією схвалена Програма розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки.

Саме малий та середній бізнес є важливою складовою ринкової економіки, яка забезпечує створення нових робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів, що дозволяє вирішувати важливі соціально-економічні проблеми, стимулює підвищення конкурентоспроможності та розвиток інновацій.

попередня статтяДо уваги зацікавлених осіб!
наступна статтяЗ нагоди 30-річчя Незалежності