З нагоди 30-річчя Незалежності


Україна відзначила свій 30-й День Незалежності. Святковими урочистостями був
позначений цей день також у містах, селищах та селах Хмельниччини.  З нагоди ювілею в усіх куточках нашого краю відбулись масові святковізаходи. 


Варто зазначити, що н
апередодні 30-ї річниці Незалежності України на запрошення голів територіальних громад  голова обласної ради Віолета Лабазюк  побувала на урочистих заходах у багатьох громадах.

Активну участь у святкових заходах територіальних громад взяли й депутати обласної ради. Так, Петро Лабазюк, Ігор Гай, Володимир Присяжний, Сергій Яковлєв, Валентин Соколюк,Уляна Ткаченко, Сергій Іващук, Андрій Кланца, Світлана Павлишина, Олександр Дехтярук, Алла Матвіїв, Олена Лемещук, Андрій Козюра, Галина Карнасевич, Врам Мовсісян та інші депутативиконали приємну місію і вручили Грамоти обласної ради та ювілейні медалі до 30-ї річниці Незалежності України кращим представникам територіальних громад. Варто зазначити, що знакові медалі були виготовлені за ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк і вручені кращим представникам усіх 60 територіальних громад Хмельниччини за поданням голів сільських, селищних, міських громад.

попередня статтяВідбулось робоче засідання інвестиційної ради
наступна статтяОголошено конкурс на посаду директора КНП «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики»