Відбулось засідання міжвідомчої робочої групи

 26 листопада за участю голови обласної ради Михайла Загородного, голови облдержадміністрації Дмитра Габінета відбулось засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області.

На нараді були присутні і народні депутати України від Хмельницької області.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука 15 листопада відбулось засідання міжвідомчої обласної робочої групи, під час якого відбулося перше обговорення зазначених питань, під час якого розглянули проект моделі базового рівня та обговорили пропозиції та зауваження. Презентацію моделі та розрахункові таблиці було розміщено на нашому сайті для громадського обговорення та отримання пропозицій.

18-20 листопада відбулися консультації з органами місцевого самоврядування, керівниками райдержадміністрацій, депутатами обласної та місцевих рад, представниками громад.

Після врахування усіх пропозицій було сформовано узагальнені проекти карти публічних сервісів та Перспективного плану формування територій громад, які представили 21 листопада на розширеній нараді заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина та начальник управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Віра Бригадир.

Сьогодні ж члени робочої групи вносили остаточні правки та  спілкувались із керівниками громад, по яких виникали якісь питання щодо об’єднання чи приєднання до уже сформованих територіальних громад.

Презентація нового перспективного плану Хмельницької області відбудеться 29 листопада о 10.00 у приміщення Хмельницького регіонального офісу з розвитку місцевого самоврядування за адресою вул. Вайсера,7.