Відбулося  позачергове засідання постійної комісії з гуманітарних питань

22 жовтня цього року відбулося позачергове засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту, яку очолює Віктор Бурлик.

Депутати розглянули звернення Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації щодо влаштування громадян Борейка П. Г. та Бирки П. М. до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, звільнивши їх від диференційованої плати.

Заслухавши інформацію начальника відділу організації надання та забезпечення соціальних послуг Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Наталії Мамреги та врахувавши обставини, в яких перебувають зазначені громадяни, депутати підтримали пропозиції профільного Департаменту щодо надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.

Надалі члени комісії зосередили свою увагу на розгляді звернень Вовковинецької селищної ради та трудового колективу Вовковинецької гімназії Хмельницької обласної ради щодо подальшого функціонування цього освітнього закладу. Детальну інформацію про законодавчі підстави для прийняття рішення про ліквідацію зазначеного закладу надала виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Дарія Басюк. Активну участь в обговоренні цього питання взяли перший заступник голови ради Володимир Гончарук, депутати Віктор Бурлик, Олена Лемещук, Віктор Чубар, Іван Нагорний, а також завідувач сектору спеціальної освіти та інклюзивного навчання Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Алла Марисюк та виконувачка обов’язків директора Вовковинецької гімназії Жанна Сінькова.

Заслухавши всі пропозиції, постійна комісія рекомендувала Департаменту соціального захисту Хмельницької обласної державної адміністрації та Головному управлінню Національної соціальної сервісної служби у Хмельницькій області детально вивчити питання щодо можливості створення на базі Вовковинецької гімназії Хмельницької обласної ради закладу соціального типу та до 10 листопада 2021 року надати обласній раді свої пропозиції.

Окрім того,  депутати розглянули кілька звернень громадських організацій області, які надійшли останнім часом до постійної комісії, та прийняли відповідні рішення.

У роботі комісії також брали участь перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук та начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради Едуард Монастирський.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк: Підопічні, діти, які перебувають в комунальних закладах соціального захисту та освіти повинні мати комфортні умови та якісне харчування
наступна статтяВіолета Лабазюк: Вдячність — це запорука благословення та довголіття народу, це дух перемоги