Віолета Лабазюк: Вдячність — це запорука благословення та довголіття народу, це дух перемоги


На запрошення керівництва та вихованців Хмельницького навчально-виховного комплексу з поглибленим вивченням іноземних мов “Мої обрії” голова обласної ради Віолета Лабазюк завітала до закладу.


НВК “Мої обрії” – ліцензований заклад освіти, єдиний в місті, у якому відбувається навчання на засадах християнських цінностей. У ці дні у закладі відзначають День подяки – особливе свято для всіх християн.  Тому для гостей свята вихованці навчально-виховного комплексу підготували театралізоване дійство на відповідну тематику.

День подяки – відносно молоде свято для нашої країни і на всеукраїнському рівні відзначається лише з 2017 року. Однак традиція подяки в Україні має давню історію. Ще в давнину слов’яни,  завершивши сезон сільськогосподарських робіт, щиро дякували Богу за природні дари, допомогу у вирощуванні врожаю, а також за добробут, здоров’я і достаток в сім’ї.

“У такий день ми ще раз підтверджуємо, що  кожному з нас притаманна така справжня українська риса, як вдячність. Коли нам роблять добро – ми вдячні, коли нам добре – ми творимо добро і це народжує вдячність у серцях тих, кому його дарують. Вдячність — це запорука благословення та довголіття народу, це дух перемоги”, – зазначила у своєму вітальному слові голова обласної ради.

Грамотою обласної ради з врученням цінного подарунку було відзначено колектив закладу.

По завершенні свята засновники НВК Ірина та Валентин Гакало ознайомили Віолету Лабазюк з організацією навчального процесу, умовами навчання та перебування дітей. Голова обласної ради оглянула приміщення, класні кімнати, поспілкувалась з учнями та вчителями. Тут працює 40 педагогічних працівників, які навчають та розвивають творчі здібності 218 учнів.

З 2015 року навчально-виховний комплекс знаходиться під патронатом Духовної ради міста Хмельницький і справді став зразковим центром освіти і духовності.

На завершення візиту Віолета Лабазюк подякувала керівництву за гарні  результати щоденної роботи, за навчання, виховання, побажала натхнення та подальших успіхів.

попередня статтяВідбулося  позачергове засідання постійної комісії з гуманітарних питань
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!