Відбулося позачергове засідання постійної комісії з гуманітарних питань

718

Сьогодні, 19 листопада, відбулося позачергове засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту, яке провів голова комісії Віктор Бурлик.

У роботі постійної комісії взяли участь перший заступник голови ради Володимир Гончарук та заступник голови ради Валентин Соколюк.

Про ситуацію, що склалася з освоєнням коштів на встановлення кисневої станції в Шепетівській центральній районній лікарні, депутатів поінформував директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Завроцький. Його інформацію доповнила заступник Шепетівського міського голови Галина Безкоровайна. Було зауважено, що із-за коригування проєктно-кошторисної документації було втрачено багато часу на проведення процедури закупівель кисневої станції, яка вкрай необхідна для хворих на коронавірус. Комісія рекомендувала Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації ще тісніше співпрацювати з органами місцевого самоврядування, аби оперативно вирішувати такі гострі й нагальні питання, а також до 24 листопада цього року поінформувати обласну раду про стан справ із проведення процедури закупівлі кисневої станції для Шепетівської ЦРЛ.

Окрім того, депутати розглянули кілька проєктів обласних програм в галузі молоді та спорту, які напрацьовує Департамент освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Їх презентувала начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Наталія Томусяк.

Предметом обговорення були дві нові програми – обласна цільова соціальна програма національно-патріотичного виховання у Хмельницькій області на 2022 – 2025 роки та обласна цільова соціальна програма «Молодь Хмельниччини» на 2022 – 2025 роки. Також розглянули депутати й запропоновані профільним Департаментом зміни до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018 – 2021 роки.

За результатами обговорення прийнято рішення рекомендувати Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації узагальнити пропозиції та зауваження, висловлені на засіданні комісії, та врахувати  їх при підготовці проєктів програм, які будуть подані на розгляд чергової сесії обласної ради.

Активну участь в обговоренні питань порядку денного засідання постійної комісії взяли Артем Ромасюков, Світлана Павлишина, Інна Шоробура та інші депутати.