Відбулося засідання Інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області

12 грудня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин за дорученням голови обласної ради Віолети Лабазюк взяв участь у робочому засіданні Інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.

Під час засідання члени інвестиційної ради на чолі з в.о.директора Фонду Оленою Коц розглянули звернення фізичної особи підприємця Дячка А.Л. з міста Хмельницький щодо надання фінансово-кредитної підтримки.

Звернення, зокрема стосувалося надання коштів у розмірі 150 тис. грн  терміном на 24 місяці на придбання генератора бензинового, який забезпечить безперебійне підключення до електроенергії та дасть можливість покращити виробництво та переробку сільськогосподарської продукції, вирощування еко та біо продуктів міською фермою мікрозелені «TRAVA».

У зв´язку з особливостями правового режиму воєнного стану та вимогами Постанови КМУ від 09.06.2021 № 590 щодо розрахунково-касового обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів в особливому періоді, заяву фізичної особи підприємця Дячка А.Л. залишено без позитивного висновку. Одночасно рада рекомендувала звернутися із повторною заявою у 2023 році.

Також розглянули члени ради звернення ФОП Панькової Т.М. з міста Хмельницький щодо надання відстрочки з повернення фінансово-кредитної підтримки з обласного бюджету       

Як зазначила секретар інвестиційної ради Лариса Слободянюк, у зв’язку із перебоями електропостачання, проведенням планових та аварійних відключень електроенергії по місту Хмельницькому у деяких суб’єктів підприємництва, які отримали фінансово-кредитну підтримку виникли обставини, які спричинили погіршення фінансово становища та тимчасовою неможливістю погашення фінансово-кредитної підтримки. Таким чином до Фонду із листом-заявою звернулася дана фізична особа підприємець щодо відстрочки погашення тіла кредиту на шість місяців.

За результатами обговорення ФОП Паньковій Т.М. було відмовлено, оскільки відповідно до чинного Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва відстрочка терміну погашення кредиту надається одноразово.

Виконуюча обов´язки директора Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області Олена Коц прозвітувала про роботу Фонду за 2022 рік. Звіт було взято до відома.

попередня статтяСьогодні – День Сухопутних військ Збройних сил України
наступна статтяДругий Національний тиждень читання