Відбулося засідання комісії з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання

14 грудня в управлінні розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин обласної військової адміністрації відбулося третє та завершальне цьогорічне засідання комісії щодо надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки. У засіданні комісії взяли участь депутат обласної ради Юрій Смаль, а також керівництво обласної військової адміністрації, представники управління розвитку АПК та земельних відносин, фінансисти.

На засідання комісії було поданоа 51 заявку: – 16 заявок на часткову компенсацію вартості за придбані установки індивідуального доїння; – 5 заявок на часткову компенсацію вартості придбаної с/г техніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки с/г продукції; – 30 заявок на дотацію за утримання телиць у віці з 12 до 18 місяців.

Комісія погодила відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння та придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання в розмірі 50% від вартості, але не більше ніж 150 тис гривень на один суб’єкт господарювання, а також 3 тисячі за телицю віком з 12 до 18 місяців. Загалом сума до відшкодування становить 657,1 тис гривень.

Довідка.

За результатами трьох засідань комісії було розглянуто 288 заяв на загальну суму відшкодування майже 4 млн гривень. Прийом заявок по Програмі розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки у 2023 році завершився.

 

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Садиба Раціборовського у Деражні
наступна статтяВіолета Лабазюк привітала військовослужбовців з черговою річницею військової частини