Віолета Лабазюк привітала військовослужбовців з черговою річницею військової частини

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в заходах з нагоди чергової річниці від часу створення одного з військових формувань області, яке пройшло складний шлях становлення, реформування і розвитку та є надійною й потужною силою, що стоїть на захисті незалежності нашої держави.

Вітаючи військових від імені депутатського корпусу та від себе особисто голова обласної ради Віолета Лабазюк подякувала  захисникам та захисницям за мужність та відвагу, достойну оборону рідної країни та бойові подвиги, які є вагомим та неоціненним внеском у перемогу України на ворогом.

«Після повномасштабного вторгнення ви одними з перших стали на захист нашої держави та виконуєте надскладні завдання із захисту територіальної цілісності нашої країни. Щира вдячність вам за бездоганну службу і відданість державі! Бажаю якнайшвидшої Перемоги та миру нашій незламній Україні! Слава Збройним силам України!“, – зазначила голова ради.

Грамотами обласної ради та цінними подарунками Віолета Лабазюк нагородила окремих військовослужбовців за високий професіоналізм, сумлінне виконання військового обов´язку, самовіддане служіння українському народові, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави.

попередня статтяВідбулося засідання комісії з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання
наступна статтяМінсоцполітики запрошує територіальні громади до участі в проекті із запровадження послуги з формування життєстійкості