Відбулося засідання обласної комісії з розподілу коштів ДФРР

Голова обласної ради Віолета Лабазюк  взяла участь у засіданні обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, з питання перерозподілу коштів ДФРР. Засідання провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.

На порядок денний засідання було винесено питання перерозподілу залишку коштів, який утворився внаслідок економії їх під час реалізації проєкту «Хмельницький обласний протипухлинний центр по вул.Пілотській, 1 в м.Хмельницькому — технічне переоснащення лікувальної кімнати для дистанційної променевої терапії радіологічного відділення». Залишок коштів складає 1 млн 387,9 тис гривень.

Як було зазначено під час обговорення, в області є ще один досить важливий проєкт будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні, який реалізовується у рамках програми Президента «Велике будівництво», саме на цей проєкт варто перерозподілити вільні кошти.

Дану пропозицію членами комісії було підтримано одноголосно. Інформацію про прийняте рішення буде направлено до Міністерства розвитку громад та територій України з метою підготовки змін до відповідного розпорядження Кабміну.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Відновлення роботи КП «Аеропорт Хмельницький – один із пріоритетних напрямків діяльності обласної ради»