Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань

14 вересня голова обласної ради Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань.

До Віолети Лабазюк звернулися дев’ять жителів області, які порушили перед головою обласної ради низку проблемних питань та просили допомоги у їх вирішенні.

Зокрема, звернення стосувалися вчинення, за словами заявників, шахрайських дій під час продажу квартири та земельної ділянки. Також стосувалися сприяння у наданні житла, вирішення питання щодо впорядкування нумерації будинків та зміни графіку руху потяга «Шепетівка – Кам´янець-Подільський».

Окрім того, ряд звернень до голови обласної ради стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, у тому числі на оздоровлення та реабілітацію дитини-інваліда.

Усі звернення, які надійшли під час прийому громадян з особистих питань взяті на контроль. Окремі звернення направлені для розгляду по суті відповідним виконавчим органам. Вирішення порушених під час прийому питань, які не стосуються компетенції обласної ради, заявникам було роз´яснено можливі варіанти їх розв´язання.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом обласної ради здійснюється відповідно до затвердженого графіка.

 

 

попередня статтяУ Хмельницькому стартував дводенний семінар з основ кібербезпеки для представників органів державної влади та місцевого самоврядування
наступна статтяВідбулося засідання обласної комісії з розподілу коштів ДФРР