Відбулися урочистості з нагоди шостої річниці створення Національної поліції України

З нагоди чергової річниці від дня створення Національної поліції України у Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області відбулися урочисті заходи.

На урочистості завітали голова обласної ради Віолета Лабазюк, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, керівники правоохоронних органів, працівники та ветерани органів внутрішніх справ.

Від імені депутатського корпусу обласної ради з професійним святом – Днем Національної поліції України захисників правопорядку привітала Віолета Лабазюк.

«Відносно небагато часу пройшло від того часу, як перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві. Сьогодні працівники Національної поліції області демонструють гарні показники у своїй діяльності. Разом з тим, у 60-ти громадах у рамках реформи децентралізації успішно втілюється проєкт «Поліцейський громади», – зазначила у своєму вітальному слові Віолета Олександрівна. –  У свою чергу обласна рада, як представницький орган місцевого самоврядування, намагається підтримувати національну поліцію області. Як результат – прийняття обласною радою 8 квітня цього року комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Хмельницької області на 2021-2025 роки, якою передбачено поліпшення ефективності роботи із забезпечення прав і свобод людини, публічного порядку та посилення боротьби зі злочинністю».

Голова обласної ради запевнила правоохоронців у  цілковитій підтримці усіх  реформаторських кроків задля розбудови нової демократичної системи, яка орієнтована на людину, на захист її законних прав та інтересів.

Віолета Лабазюк наголосила: «Переконана, що співпраця обласної ради та органів правопорядку сприятиме реалізації державної політики у питаннях попередження та протидії злочинності. Адже у нас спільна мета – забезпечувати дотримання прав і свобод людей».

Під час заходу кращим поліцейським області Віолета Лабазюк вручила Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

Начальник Головного управління національної поліції в області Руслан Герасимчук також вручив грамоти та подяки МВС, Національної поліції України і ГУНП в Хмельницькій області, ряд поліцейських отримали чергові спеціальні звання.

У рамках святкування Дня національної поліції у приміщенні головного управління розпочав функціонувати  відкритий офіс. Як зазначив під час презентації офісу начальник ГУНП в області Руслан Герасимчук, одним із основних принципів діяльності поліції є відкритість та прозорість. Відкритий офіс дасть змогу налагодити продуктивну комунікацію з населенням, максимально оперативно реагувати на запити громадян. У рамках Дня відкритих дверей кожен охочий зміг ближче познайомитись з роботою окремих підрозділів та служб.

Разом з тим, учасники урочистостей ознайомилися з роботою щойно відкритого сучасного ситуаційного центру, функціонування якого надасть можливість поліції оперативно, якісно, ефективно і своєчасно реагувати на події.

Такі комплексні системи не лише організовують роботу всіх необхідних підрозділів в одному єдиному центрі, а й надають можливість передавати всю необхідну інформацію у відповідному  програмному забезпеченні.

З метою покращення надання поліцейських послуг населенню начальником  ГУНП в області Русланом Герасимчуком було вручено районним підрозділам ключі від автомобілів, закуплених за кошти Нацполіції.