Відбувся фінальний тур П’ятого ювілейного Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового

Із піснею наш народ в усі часи боровся за волю та незалежність, вірив у перемогу, в сильний дух нації, надихав на позитивні емоції. І сьогодні, коли в Україні війна, ми переконалися, що українська пісня є потужною зброєю в інформаційній війні з агресором.

Під патронатом голови обласної ради Віолети Лабазюк Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва у Хмельницькому проведено фінальний тур П’ятого ювілейного Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового.

Всеукраїнський конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового з кожним роком стає все більш престижним, авторитетним  та популярним на теренах нашої держави. Він є своєрідною школою спілкування за допомогою пісні, яка базується на важливих для молодої людини цінностях. Це є культурний захід, на який очікують не лише його учасники, але й пересічний глядач.

Започаткований у 2018 році Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового набув всеукраїнського визнання та збирає навколо себе нашу талановиту українську молодь.

124 учасники  з міста Києва та 16 областей України: Хмельниччини, Закарпаття, Миколаївщини, Волині, Львівщини, Вінниччини, Рівненщини, Івано-Франківщини, Харківщини, Київщини, Полтавщини, а також Одеської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей долучилися до популяризації пісень золотого імені української естради.

За результатами підведених підсумків голосування журі визначило переможцями конкурсу:

ГРАН-ПРІ – Сергій Лесик (Волинська область м. Ківерці);

I місце – Аліна Гирич (м.Ужгород);

II місце – Божена Поліщук (м. Київ);

III місце – Анастасія Микитюк (м. Київ).

Від імені голови обласної ради переможців П’ятого ювілейного Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового привітав радник голови ради Віталій Пєвнєв. За розвиток національного пісенного мистецтва та популяризацію творів української естради він вручив талановитій молоді від Віолети Лабазюк грошові призи.

У рамках проведення конкурсу свій творчий пісенний доробок презентував український співак, поет, композитор, народний артист України голова журі конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового Анатолій Матвійчук.

попередня статтяУ Хмельницькому відбулися змагання з пляжного волейболу
наступна статтяПереселенці можуть подати заявку на отримання ваучера на навчання онлайн