Відбувся І-й Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові»

У понад 180 країнах світу вже декілька десятків років існує добра традиція проведення Національних молитовних сніданків. Такі заходи слугують місцем духовного єднання і порозуміння для лідерів суспільства різних конфесій.

17 грудня у місті Київ відбувся І-й Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові». У духовному заході взяла участь голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Захід об´єднав представниць Уряду та Парламенту, релігійних організацій, лідерів сфери медіа, освіти, культури та бізнесу.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк висловила молитву за дітей та мудрість у вихованні.

«Господи, дякуємо за дітей! Просимо Тебе, дай мудрість у вихованні всім батькам, допоможи бути друзями для наших дітей, розуміти їх і підтримувати повсякчас. Як це робиш Ти стосовно нас, Своїх дітей», – сказала під час молитви.

Учасники події разом помолилися Богу за сімейні цінності, любов від матері до дитини, жінку – опору чоловіка, за здоров’я та мир. Саме в цих молитвах до Господа сьогодні об´єдналось жіноцтво України. Також учасники заходу поділилися досвідом та історіями про силу молитви і любові.

У рамках заходу пройшло обговорення важливих питань, зокрема необхідність відновлення Державної програми підтримки сім`ї, повернення державного органу з питань сімейної політики України та створення міжнародного об`єднання впливових жінок для реалізації суспільно-вагомих ініціатив, покликаних згуртувати жіноцтво світу.

Організатором першого Всеукраїнського жіночого молитовного сніданку виступили жіноча ініціатива «За сімейні цінності» та «Всеукраїнське об´єднання жінок-депутаток».

 

попередня статтяТворіть добро – і вам воздасться
наступна стаття18 грудня – День працівників органів реєстрації актів цивільного стану