Творіть добро – і вам воздасться

Саме під таким гаслом 17 грудня напередодні Дня Святого Миколая у Хмельницькій обласній філармонії благодійний фонд «Карітас» влаштував святкування для дітей. Уже десяток років поспіль благодійники фонду проводять акцію “Листи до Святого Миколая” для дітей, які виховуються в багатодітних, малозабезпечених та кризових сім’ях.

Діти пишуть листи із власними бажаннями, а помічники їх намагаються втілити в життя. Щороку до здійснення бажань дітей приєднуються керівництво та депутати Хмельницької обласної ради.

Сьогодні під час святкового зібрання вітання від голови обласної ради Віолети Лабазюк дітям та їх батькам передала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко: «Свято Миколая уособлює здійснення мрій кожного, хто вірить у дива – від малого до великого. Це свято доброти, любові та милосердя, якого  чекають усі, хто цього потребує щоденно. Бажаю, аби радість свята переповнювала усіх, а Святий Миколай був прихильним до усіх українців».

Від керівництва благодійного фонду “Карітас” було вручено Подяку голові обласної ради Віолеті Лабазюк за активну участь в акції “Листи до Святого Миколая”.

Гостями свята також були представники влади, волонтери та благодійники Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».

Усі маленькі гості свята отримали від благодійників подарунки. А  святкову новорічну програму доповнили виступи вихованців Хмельницької школи мистецтв “Райдуга”.

До виконання бажань діток у листах до Святого Миколая долучились і депутати обласної ради. Так, члени обласного благодійного фонду “Карітас” принесли обранцям кілька десятків листів. Листи дітлахів були пропорційно розподілені між усіма сімома фракціями облради  і напередодні Дня Святого Миколая усі діти комунального закладу отримали подарунки. Серед бажань дітей – теплий одяг, взуття, іграшки. Звичайно, депутати, виконали усі бажання, вказані, у листі.

Довідка

Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас» започатковано в 2002 році. Основними видами діяльності Фонду є надання допомоги соціально незахищеним верствам населення, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, особам похилого віку, інвалідам та всім знедоленим, які мають потребу у цій допомозі.

Партнерами діяльності фонду є Європейська Комісія, Карітас Франції, Карітас Німеччини, Творчий Центр «Каунтерпарт», посольства Франції, Данії, Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй та інші міжнародні урядові та неурядові структури, на місцевому рівні – органи місцевого самоврядування, соціальні структури, підприємства, організації та небайдужі до горя інших люди.

попередня статтяАдвокатів Хмельниччини привітали з професійним святом
наступна статтяВідбувся І-й Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові»