Відбувся ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

443

В суботу 2 жовтня успішно проведено ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. Погода осіннього бабиного літа сприяла проведенню змагань. 116 спортсменів представляли команди різних територіальних громад області: Деражнянської, Дунаєвецької, Кам’янець-Подільської, Красилівської, Нетішинської, Розсошанської, Славутської, Хмельницької, Щиборівської та команду Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Юні орієнтувальники змагалися на спринтерських дистанціях у трьох вікових групах – Ж/Ч-14, Ж/Ч-16, Ж/Ч-18. Підсумки підводились у трьох вікових групах серед дівчат і юнаків.

Серед дівчат у своїх вікових групах найшвидшими були:

у групі Ж-14

Галкіна Олександра (ХОЦТКУМ) – 1 місце;

Бондар Катерина (Красилівська ТГ) – 2 місце;

Юзвишина Діана (Хмельницька ТГ) – 3 місце.

У групі Ж-16

Шураєва Олена (Хмельницька ТГ) ) – 1 місце;

Новіцька Аліна (Щиборівська ТГ) ) – 2 місце;

Вох Ірина (ХОЦТКУМ) ) – 3 місце.

У групі Ж-18:

Біла Марія (Щиборівська ТГ) – 1 місце;

Бескидевич Вероніка (ХОЦТКУМ) – 2 місце;

Кирилюк Тетяна (Деражнянська ТГ) – 3 місце.

Серед юнаків найкращі результати показали:

у групі Ч-14

Мотрій Владислав (Кам’янець-Подільська ТГ) – 1 місце;

Новіцький Назар (Щиборівська ТГ) – 2 місце;

Оксенюк Максим (ХОЦТКУМ) – 3 місце.

У групі Ч-16

Олійник Артьом (ХОЦТКУМ) – 1 місце;

Бабаєв Назар (ХОЦТКУМ) – 2 місце;

Моцний Олександр (ХОЦТКУМ) – 3 місце.

У групі Ч-18

Адамчук Роман (Кам’янець-Подільська ТГ) – 1 місце;

Бевза Максим (ХОЦТКУМ) – 2 місце;

Сокол Артьом (Славутська ТГ) – 3 місце.

Вісім спортсменів виконали нормативи ІІІ спортивного розряду, ще п’ятеро – на другого та третього юнацьких розрядів.

У командному заліку ІІ етапу Кубку команди розташувалися так: 1 місце – ХОЦТКУМ, 2 місце – Щиборівська ТГ, 3 місце – Хмельницька ТГ.

Організатори вдячні усім, хто доклав зусилля для забезпечення участі дітей у змаганнях. Сподіваємося, що у найближчий час відбудеться останній, ІІІ етап Кубку, і нарешті визначиться команда-чемпіон області зі спортивного орієнтування.

За матеріалами  ХОЦТКУМ