Відбувся семінар-навчання з написання мікропроектів сталого місцевого розвитку

Обласною радою була затверджена Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки.

Мето Програми полягає у сприянні територіальним громадам сіл, селищ, міст, у тому числі об’єднаним, у вирішенні місцевих проблем  та створенні умов для сталого розвитку шляхом проведення щорічного Конкурсу мікропроектівсталого місцевого розвитку відповідно до його пріоритетних напрямів.

На виконання протокольного доручення Конкурсної ради для відбору проектів згаданої програми, сьогодні у сесійній залі Будинку рад відбувся семінар-навчання з підготовки, оцінки та втілення мікропроектів сталого місцевого розвитку.

У заході взяли участь члени Конкурсної ради, депутати обласної ради, представники Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, районних та міських (міст обласного значення) рад, сільських, селищних та міських об’єднаних територіальних громад, які безпосередньо займаються підготовкою проектів для участі в обласному конкурсі мікропроектів сталого місцевого розвитку в області.

Заступник голови Конкурсної ради, депутат обласної ради, ініціатор створення  Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки Михайло Бойко ознайомив учасників семінару про основні ключові моменти, на які обов’язково потрібно звертати увагу при написанні проектів сталого місцевого розвитку. Разом з тим, було поінформовано про здійснення організаційно-технічних заходів з проведення даного конкурсу.

Експерт з проектного менеджменту Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Катерина Савчук акцентувала увагу на особливостях написання проектів, аби вони були якісними, зрозумілими та, найголовніше, дієвими.