Конкурсною комісією не визначено переможців на посади керівників шести комунальних закладів соціального захисту

12 вересня за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання конкурсної комісії для визначення кандидатів на посади директорів Бахматівецького, Вільховецького, Ліщанського, Лонковецького та Старокривинського будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, а також комунального соціально-медичного закладу «Меджибізький дитячий будинок-інтернат».

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради, директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Світлани Лукомської, а також працівників управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради опрацювали подані кандидатами документи, визначили їх відповідність кваліфікаційним вимогам.
Так, кандидата на посаду директора Бахматівецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів члени комісії не допустили до участі у конкурсі через невідповідність кваліфікаційним вимогам.
Під час засідання конкурсна комісія також опрацювала документи двох кандидатів, поданих на конкурс на посаду директора Лонковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Одного претендента, діючого т.в.о. директора цього закладу Олександра Козака не допущено до участі у конкурсі через невідповідність кваліфікаційним вимогам. Втім, кандидатуру другого претендента, Анатолія Шуклінова, під час голосування члени комісії не підтримали.

Що ж стосується Старокривинського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, то, єдиний кандидат на посаду директора перед самим конкурсом зняла свою кандидатуру із розгляду.

А от на конкурс на заміщення посад директорів Вільховецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів та комунального соціально-медичного закладу «Меджибізький дитячий будинок-інтернат»  не надходило жодних документів від кандидатів.

Отож, своїм рішенням конкурсна комісія рекомендувала голові обласної ради оголосити нові конкурси для визначення кандидатів на посади директорів Бахматівецького, Вільховецького, Ліщанського, Лонковецького та Старокривинського будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, а також комунального соціально-медичного закладу «Меджибізький дитячий будинок-інтернат».

попередня статтяВ’ячеслав Негода про адмінтерустрій: райони ліквідовуватись не будуть
наступна статтяВідбувся семінар-навчання з написання мікропроектів сталого місцевого розвитку