Відкриття нового приміщення «паспортного столу»

28 липня голова обласної ради Михайло Загородний та Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на запрошення начальника управління Державної міграційної служби в області Олега Панькова відвідали нове приміщення «паспортного столу». Відтепер хмельничани можуть отримати паспорт чи іншу подібну адміністративну послугу в якісніших умовах на вулиці Кам’янецькій, 47.

За словами Олега Панькова, старе орендоване приміщення «паспортного столу» було затісним і не відповідало сучасним стандартам: «У новому приміщенні є просторий хол, де люди можуть дочекатися своєї електронної черги. Також збільшено кількість автоматизованих робочих місць. Завдяки цьому пришвидшується обслуговування клієнтів. Тобто людина чекатиме на свою чергу максимум 15-20 хвилин».

Приміщення перебувало у комунальній власності міста. На його ремонт з бюджету міста Хмельницького виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень.

За словами голови обласної ради Михайла Загородного, обласний бюджет теж долучився і рішенням сесії було профінансовано «Програму забезпечення реалізації державної міграційної політики у Хмельницькій області на 2020 рік» у сумі майже 197 тисяч гривень.

У новому приміщенні міськрайонного відділу Державної міграційної служби загалом працює 20 спеціалістів.

Попри зміну адреси Хмельницький міськрайонний відділ ДМС працює за звичним графіком — з понеділка до суботи.

попередня статтяВ онлайн-режимі відбулось засідання колегії ОДА
наступна статтяПредставлено нового очільника поліції Хмельниччини