Відзначили кращих тренерів та спортсменів області

День фізичної культури і спорту відзначають в Україні у другу суботу вересня.

З цієї нагоди відбулися урочистості, на яких обласна влада привітала  спортсменів, тренерів, керівників спортивних навчальних закладів, організаторів фізкультурно-спортивної сфери та ветеранів спорту.

Від імені керівництва та депутатів обласної ради учасників зібрання з професійним днем привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Хмельниччина виростила багато знаменитих спортсменів України, які зберігають і примножують славні традиції спорту, демонструють високі досягнення на міжнародних та всеукраїнських змаганнях у різних видах спорту та прославляють рідний регіон своїми успіхами. Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, тренерів, педагогів,  активістів спорту і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя. Дякую спортсменам, які, долаючи величезні перешкоди та труднощі, досягають свої мети, підтверджуючи, що вони найкращі в світі. Завдяки вам по всьому світу лунає гімн України та підіймається синьо-жовтий прапор», – зазначила Тетяна Іванівна у вітальному слові.

З нагоди професійного дня Тетяна Зеленко висловила спортсменам, наставникам та ветеранам слова вдячності за спортивні здобутки на славу рідної Хмельниччини та нагородила Подяками обласної ради кращих представників спортивної сфери області.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту у п’ятницю, 8 вересня, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко привітала колектив та вихованців Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, комунального закладу обласної ради.

«Пріоритет для обласної ради – й надалі докладати максимум зусиль для підтримки вашого комунального закладу, разом з тим розвивати спортивну інфраструктуру регіону, аби ще більше людей мали можливість займатися спортом, а спортсмени мали належні умови для тренування. На жаль, реалізації ще багатьох цікавих проєктів задля нових спортивних досягнень нам перешкоджає війна. Але ми обов’язково переможемо! Бо ми сильні духом та тілом!», – сказала Тетяна Іванівна, звертаючись до керівників секцій, вихованців та працівників спортивного центру.

З нагоди професійного свята Тетяна Зеленко вручила Подяки обласної ради тренерам, учням та адміністративному персоналу закладу.

попередня статтяВолодимир Гончарук привітав працівників газової служби з професійним днем
наступна статтяБратерство сталевих