Володимир Гончарук привітав працівників газової служби з професійним днем

 

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відзначається в Україні щорічно у другу неділю вересня. З нагоди зазначеної дати перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук привітав працівників АТ «Хмельницькгаз» та подякував їм за щоденну нелегку працю.

“Робота вашої команди триває 24/7, – звернувся до газовиків Володимир Володимирович.  – Базові потреби людей, які ви щоденно забезпечуєте, як правило, сприймаються за належне, і тому ваша праця є непомітною. Однак, у будь-яку годину доби  може статися якась проблема, яку необхідно терміново вирішити. Умови, в  яких перебуває зараз Україна, показали дієздатність газової служби, уміння працівників АТ “Хмельницькгаз” оперативно долати будь-які труднощі”.

Володимир Гончарук вручив Подяки обласної ради кращим у професії представникам АТ “Хмельницькгаз” за багаторічну сумлінну працю в газовому господарстві, належну організацію роботи   в умовах воєнного стану, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

На завершення заходу працівники газової служби розгорнули 30-метровий Державний прапор України.

попередня статтяВіолета Лабазюк привітала жителів Віровітицько-Подравської жупанії (Хорватія) з нагоди 30-річчя регіону
наступна статтяВідзначили кращих тренерів та спортсменів області