Військово-патріотичний табір «Подільсько-Волинська Січ» збирає юних патріотів

У селі Лисогірка Теофіпольської селищної територіальної громади на кордоні Хмельницької та Тернопільської областей розпочав роботу військово-патріотичний козацький наметовий табір «Подільсько-Волинська Січ», який приймає юних українців зі всієї України. Його мета – національно-патріотичне виховання підростаючого покоління.

Його організатор та засновник – генерал-хорунжий українського козацтва, отаман Тернопільського крайового коша Володимир Мосейко. До організації та урочистого відкриття табору долучилася Теофіпольська тергромада, обласний благодійний фонд «Ми поруч» та чимало інших благодійників.

З нагоди відкриття табору учасників дійства від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, всього депутатського корпусу привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Важливість сьогоднішньої події важко переоцінити. Адже головна мета вишколу – формування національно-патріотичної свідомості і національної гідності через систему занять, змагань та ігор. Зважаючи на ситуацію в нашій державі, військово-патріотичне виховання юного покоління є не лише засобом формування фізичної та духовної зрілості у дітей та юнацтва, а й посідає ключове місце в національно-патріотичному вихованні молодого покоління. І цей фактор є особливо значимим тепер, в період повномасштабної збройної агресії північного сусіда проти України», – сказала Тетяна Зеленко.

Вона подякувала ініціаторам та організаторам створення військово-патріотичного табору та зазначила, що обласна влада зацікавлена у подальшій співпраці у напрямку національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Масштабний захід зібрав чималу кількість як дорослих, так і дітей, для яких проводилися цікаві конкурси, виставки, майстер-класи з виготовлення патріотичних виробів, різноманітні розваги та концертна програма.