Обласні мас-медіа привітали з професійним святом

6 червня в Україні відзначають День журналіста. Це свято людей, для кого оперативність, об’єктивність, неупередженість, достовірність, факти, інформація – це  не просто слова, а стиль життя.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк працівників обласних засобів масової інформації з професійним святом привітала начальник відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату обласної ради Світлана Плотнікова. Зокрема, привітання та подарунки від обласної ради отримали представники філії акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Хмельницька регіональна дирекція “ПОДІЛЛЯ-ЦЕНТР”, ДП Дитяче телевізійне агентство «33 канал», ТОВ «Продюсерський центр Ексклюзив», ТОВ “Телекомпанія “Проскурів”, Телеканал «TV7», ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП «1 Подільський», газети «Голос України», «Подільські вісті», «Актуально для подолян», інформаційного агентства ХМ-ІНСАЙД інтернет-порталів “Незалежний громадський портал”, «Поділля News», «Podillyanews.com» та «Vsim.ua».

Начальник відділу обласної ради Світлана Плотнікова побажала працівникам друкованих та електронних засобів масової інформації, які працюють в умовах війни, доносити правду про російську агресію та відкривати світу очі, подякувала журналістам за нелегку і надзвичайно відповідальну справу та важливу місію, яку вони здійснюють у цей непростий час випробувань.

«Бажаю, аби ви чітко та вдало доносили інформацію. Гострого пера, сміливих ідей, оперативності, аби кожне слово журналіста служило народові та нашій Перемозі», – сказала посадовець.

На електронні адреси редакцій місцевих районних мас-медіа надіслано святкове вітання голови обласної ради Віолети Лабазюк, в якому вона висловила побажання журналістам зберігати високі стандарти суспільної моралі та правдивого журналістського слова.

попередня статтяДеражнянська та Віньковецька багатопрофільні лікарні – з новим медичним обладнанням
наступна статтяВійськово-патріотичний табір «Подільсько-Волинська Січ» збирає юних патріотів