Вільні творити майбутнє! У Хмельницькому стартував обласний молодіжний форум

 

17 грудня заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Юр’єв взяли участь в урочистому відкритті обласного молодіжного форуму “Хмельниччина МОЛОДІЖНА”. 

“Важливим елементом будь-якої цивілізованої держави є активне, впливове, гарно розвинене молодіжне громадянське суспільство, –  звернулась до молодіжної еліти області Тетяна Зеленко. – У нашій державі нараховується понад 11 мільйонів молодих людей від 14 до 35 років. А це, зважте, 27 % суспільства. І саме від активності, спливовості молоді залежать поступальні зміни нашої країни”.

Тетяна Зеленко зазначила, що керівництво обласної ради відкрите до діалогу та підтримує впровадження креативних та важливих ідей від представників молодіжних організацій. Адже голова обласної ради Віолета Лабазюк також молодий та креативний керівник, яка завжди готова підтримати ідеї щодо подальшого розвитку різних сфер Хмельницької області.

Форум проходить під гаслом: Вільні творити майбутнє! Метою заходу є створити простір взаємодії та розвитку, зібравши молодь, зацікавлену в змінотворчій діяльності, професійних експертів і фахівців, які готові ділитися своїм досвідом.

Впродовж дня учасники форуму спілкувались під час панельної дискусії на тему: «Спектр можливостей для молоді в результаті використання інструментів новітньої молодіжної політики  в Україні». 

До участі у форумі запрошено представники молодіжних рад області, студентського та учнівського самоврядування, громадських організацій, які працюють з молоддю, активна молодь територіальних громад та працівники структурних підрозділів територіальних громад, до повноважень яких відноситься реалізація державної молодіжної політики.

попередня стаття81-та річниця від дня створення військової частини А3013 Збройних Сил України
наступна статтяВідбулось робоче засідання інвестиційної ради