Відбулось робоче засідання інвестиційної ради

17 грудня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин взяв участь в робочому засіданні інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.

Під час засідання члени інвестиційної ради на чолі з директором Фонду Інною Бачинською розглянули звернення щодо надання фінансово-кредитної підтримки у сумі 850 тисяч гривень на 30 місяців товариству з обмеженою відповідальністю «Виробниче підприємство «Еволюшн». Цільова спрямованість кредиту – придбання, монтаж та встановлення вентиляційної системи з рекуперацією для виготовлення швейних виробів. Саме ж товариство займається виробництвом  одягу та аксесуарів, виробів з хутра та оптовою торгівлею одягом та взуттям.

Для обласної ради підтримка малого та середнього бізнесу є надважливою. З цією метою четвертою сесією схвалена Програма розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки.

Саме малий та середній бізнес є важливою складовою ринкової економіки, яка забезпечує створення нових робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів, що дозволяє вирішувати важливі соціально-економічні проблеми, стимулює підвищення конкурентоспроможності та розвиток інновацій.

За результатами сьогоднішнього засідання члени інвестиційної ради вирішили звернутись до обласної ради з пропозицією збільшити фінансування надання підтримки малому та середньому бізнесу.

попередня статтяВільні творити майбутнє! У Хмельницькому стартував обласний молодіжний форум
наступна статтяАдвокатів Хмельниччини привітали з професійним святом