Віолета Лабазюк: «Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія»

Завдяки оперативності та небайдужості волонтерів воїни наших Збройних сил та підрозділи територіальної оборони мають усе найнеобхідніше – від зброї, транспортних засобів до продуктів харчування та побутових речей.

Сьогодні громадська організація «Захист – об’єднання волонтерів» відзначає свою першу річницю діяльності. З нагоди ювілейної дати у Хмельницькій обласній філармонії відбулося урочисте зібрання.

У рамках заходу представники громадської організації на чолі з її головою Катериною Луцик детально поінформували присутніх про свою діяльність, розповіли про плани на майбутнє та обговорили перспективи розвитку організації.

До ГО «ЗАХИСТ – об’єднання волонтерів» входять представники громадських організацій та груп: «Дія», «Тепло рідних сердець», «Братська єдність», «Маскути», «Рівність в Дії», Подільський центр «Гендерна рада», «Мистецька сотня «Гайдамаки», Хмельницький Армія SOS, «Спілка ветеранів війни в Афганістані», Хмельницький Центр Здорової Молоді, ветерани російсько-української війни.

Саме завдячуючи енергії та патріотизму великої кількості небайдужих до долі України людей виготовлено тисячі сухих пайків, консервів, сотні маскувальних сіток і костюмів та доставлено їх у підрозділи Збройних сил України, територіальній обороні та добровольцям.

Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто привітала представників організації з річницею діяльності голова обласної ради Віолета Лабазюк, подякувавши їм за цей потужний рік волонтерської роботи та безкорисної діяльності, яка сприяє нашій Перемозі та вручивши Подяку обласної ради й цінний подарунок.

«Сьогодні кожен житель області вносить хоча б частинку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим захисникам, внутрішньо переміщеним особам, які потерпають від війни. Коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, саме активна громадянська позиція волонтерів, небайдужість та невтомна праця додають віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху. Це – Перемога. Дуже надихає, коли бачиш, як люди за покликом душі гуртуються, аби віддати свій час та сили з користю для наших захисників, для наближення Перемоги. Бажаю кожному з присутніх оптимізму, здоров’я та невичерпної енергії», – зазначила голова ради.

Також слова привітань сьогодні звучали від керівництва обласної військової адміністрації, міської ради, Національної академії Прикордонної Служби України ім. Б. Хмельницького та 8-ого окремого полку спеціального призначення.

Сьогодні одне з основних завдань громад Хмельниччини – докласти максимум зусиль, аби перебування ВПО на території області було безпечним та комфортним. Саме тому влада на місцях спільно з мешканцями та благодійними організаціями робить все можливе, аби родини, які вже зазнали жахів війни, відчували постійну турботу та підтримку.