На Хмельницькій АЕС продовжують знайомити учнівську молодь із ядерно-енергетичною галуззю

Кадровий резерв для ядерно-енергетичної галузі потрібно формувати заздалегідь – це розуміють на Хмельницькій АЕС та надають значної уваги профорієнтаційній роботі зі школярами. До вже звичних екскурсій в інформаційний центр та на об’єкти ХАЕС цього навчального року старшокласникам міста атомників запропоновано профорієнтаційно-освітній лекторій «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».

21 березня черговий освітній захід в онлайн/офлайн форматі відбувся у Нетішинському ліцеї №2.  Традиційною стала участь у ньому генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри, котрий підключається онлайн з офісу генерального директора та дає відповіді на різноманітні запитання школярів. Цього разу дітей традиційно цікавили виші, до яких варто вступати, аби отримати роботу в атомній галузі. Також школярі дізналися про перспективу будівництва додаткових енергоблоків на ХАЕС.

Учні ліцею були надзвичайно активні та брали участь у дискусіях та вікторинах. А найзавзятіші отримали подарунки від Хмельницької АЕС та Українського Ядерного Товариства.

Заступник генерального директора з персоналу Володимир Гудзь наголосив на важливості вибору професії та запросив старшокласників до участі у школі атомної енергетики «KhNPP Atomic School», яка стартуватиме у новому навчальному році.

Голова ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин Володимир Цибульський анонсував початок реєстрації у Всеукраїнському конкурсі рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

Профорієнтаційно-освітній лекторій «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС» дає змогу учням освітніх закладів ознайомитись із роботою атомних електростанцій та усвідомити важливість ядерно-енергетичної галузі.

За матеріалами інформаційного центру ВП ХАЕС

попередня статтяХмельницький обласний художній музей запрошує на виставку плаката Володимира Карвасарного «Вистоїмо!»
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія»