Віолета Лабазюк: Діалог з громадами триває


Продовжуються зустрічі голови обласної ради Віолети Лабазюк з активом територіальних громад Хмельницької області. Сьогодні, 27 травня, разом з депутатами обласної ради Тетяною Зеленко, Яковом Цуглевичем, Ігорем Гаєм було проведено зустрічі у Маківській, Гуменецькій та Слобідко-Кульчієвецькій сільських громадах новоствореного Кам’янець-Подільського району.


Під час таких зустрічей Віолета Лабазюк ознайомила керівництво територіальних громад, старост та депутатів місцевих рад з діяльністю найвищого органу місцевого самоврядування Хмельниччини.

“Для мене важливо почути саме від вас усі ті проблеми, вирішення яких потребує підтримки обласної ради. І ми готові співпрацювати та по можливості фінансово допомагати усім тим громадам, хто прагне конструктивної роботи задля підвищення рівня розвитку нашої області”, – наголосила під час зустрічей голова обласної ради

Керівники громад не лише розповіли про свої досягнення та напрацювання, але й поділилися найближчими планами розвитку своїх територій.

Окремою темою спілкування стали проблемні питання громад, які тут, на півдні області, такі ж, як і на інших територіях – неналежна якість дорожнього покриття між населеними пунктами та забезпечення якісною питною водою жителів сіл та селищ.

За словами керівників громад, основна потреба в коштах стосується покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, охорони здоров’я та соціального захисту, проведення вуличного освітлення, ремонт та реконструкція закладів комунальної власності.

Наболілою для всіх населених пунктів області залишається питання поводження з твердими побутовими відходами – найбільш гостра, соціально-політична проблема, що стосується кожного жителя та відноситься до компетенції місцевої влади. Адже стихійні сміттєзвалища є своєрідною екологічною катастрофою для кожної громади.

За ініціативи голови обласної ради 17-18 червня у Хмельницькому для представників громад  відбудеться  дводенний тренінг щодо обміну досвідом, розробки та  впровадження регіональних проєктів з управління відходами під гаслом: “Хмельниччина йде на чистоту!”.

“Наша мета – покращити екологічні знання жителів краю шляхом реалізації Програми “На чистоту” та в найближчій перспективі досягти реальних результатів”, – переконана Віолета Лабазюк.

попередня статтяДепутати аналізували роботу медичних коледжів області
наступна статтяУвага! Зміна електронної адреси аудиторів Хмельниччини