Віолета Лабазюк: «Діти – надія та майбутнє України»

Сьогодні в сесійній залі Будинку рад керівництво обласної ради зустрілося з обдарованою молоддю Хмельниччини. Подібні заходи вже стали доброю традицією у рамках відзначення головного державного свята України – Дня Незалежності, аби подякувати найталановитішій молоді регіону за особистий внесок у розвиток рідного краю зокрема, і всієї держави загалом.

У залі зібралися випускники середніх навчальних закладів області, які мають вагомі успіхи в навчально-виховному процесі, отримали максимальну кількість балів при складанні національного мультипредметного тесту з  одного чи кількох предметів, мають досягнення  у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, популяризують національну культуру, українське мистецтво та здоровий спосіб життя,  примножують спортивну славу області й держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх українців, які загинули від рук російського агресора, пам’ять дітей, чия мрія вчитися і жити в Україні ніколи не здійсниться.

Віолета Лабазюк зазначила, що незважаючи на жорстокі реалії сьогодення, молоді українці активно продовжують демонструвати нашій державі та світові свої знання, вміння, творчість, енергію та любов до життя.

«Сьогодні ви заслуговуєте на відзнаки, адже своїм талантом, успіхами у навчанні, на мистецьких майданчиках та спортивних аренах вже заслужили повагу не лише своїх ровесників, а й старшого покоління.

Попри навчання за непростих обставин – спочатку в умовах карантину, а згодом – в дистанційному форматі чи в бомбосховищах під звуки сирен тривоги декламуєте гарні успіхи у навчанні.

Користуючись нагодою хочу від імені депутатського корпусу обласної ради, подякувати вам, юні друзі, вашим батькам, усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто примножує її славу, хто творить сьогодення та завтрашній день рідного краю та Української Держави”.

Слова вдячності  голова обласної ради адресувала педагогам за неоціненний внесок попри непрості умови пандемії коронавірусної інфекції, через повномасштабне вторгнення рф, у навчання й виховання підростаючого покоління. Адже саме українська молодь, яка сьогодні декларує усьому світові свої високі досягнення в науці, спорті та мистецтві, будуватиме Україну у найближчому майбутньому.

На завершення свого виступу Віолета Лабазюк зауважила: «Сьогодні ми всі об’єднані спільною метою – відстояти та зберегти рідну землю, вигнати рашистського окупанта  та збудувати сучасну процвітаючу Українську державу. А дивлячись на юних обдарованих дітей, переконуєшся, що майбутнє України – у надійних руках».

Церемонію нагородження провели голова обласної ради Віолета Лабазюк, її заступники Володимир Гончарук та Валентин Соколюк, під час якої вручили молоді Подяки обласної ради та цінні подарунки.

Відзнаки обласної ради отримали й волонтери. Як зазначила Віолета Лабазюк, саме завдяки наполегливій щоденній праці волонтерської спільноти здійснюється збір коштів, організовуються поїздки на фронт та підтримка всім необхідним наших Збройних сил України.

Мистецькі вітання учасникам заходу подарували юні виконавиці вокального гурту «A.S.K.A.D.»

На завершення присутні зробили фото на згадку.

попередня статтяРеформування ВЛК: запровадження електронного документообігу
наступна статтяВшанували пам’ять захисників України