Віолета Лабазюк: «Для України є важливою підтримка США»

Сьогодні Україна переживає найскладніші часи в історії своєї незалежності. Це визначальний час не лише для нашої держави, але й для Європи та всього цивілізованого світу. Тому для України життєво важливою є допомога від Євросоюзу та США, насамперед, у військовій сфері, а також для відновлення зруйнованої інфраструктури.

З метою налагодження партнерських відносин щодо підтримки Хмельниччини та України голова обласної ради Віолета Лабазюк  минулого тижня здійснила робочу поїздку до Вашингтону. Цей візит був надзвичайно насичений на ефективні зустрічі та домовленості.

У складі української делегації посадовець взяла участь  в «Ukrainian Week», який об’єднав політичну, військову та релігійну дипломатію різних країн та проходив за підтримки Українського кокусу Палати представників Конгресу США, яка є особливою щорічною платформою, що має на меті зближення між українським й американським народами та налагодження подальшої співпраці.

За участю іноземних делегацій у рамках Українського тижня відбулося більше сотні різноманітних заходів, форумів та особистих зустрічей, де йшла мова про посилення військової та фінансової підтримки України.

«Україна переживає складні часи, але перемога – за нами. Ми продовжуємо працювати та донатити. Однак допомога іноземних партнерів для нашого народу є  надважливою. Роль Сполучених Штатів Америки у глобальній підтримці України є джерелом натхнення для союзників та партнерів. Понад 50 країн продовжують надавати Україні допомогу. Ми за це дуже вдячні нашим справжнім друзям і партнерам, – зазначила Віолета Лабазюк. – Вагоме значення в об’єднанні зусиль мають такі майданчики як «Ukrainian Week» і українська присутність в Америці. Це дає можливість розповісти усі реалії про війну в Україні, про потреби нашої держави та налагодити дієву комунікацію зі зміцнення партнерства та посилення співпраці».

Робимо усе, аби наблизити таку довгоочікувану та бажану Перемогу!

 

 

 

попередня статтяУкраїнський культурний фонд продовжує приймати заявки на «Відновлення культурно-мистецької діяльності»
наступна статтяєОселя розширила можливості купівлі житла для військових і ветеранів